PONIEDZIAŁEK (29 IV 2024) św. Katarzyny Sieneńskiej - święto |
||||||
7:00 |
1. + Anna /3 r. śm/ 2. + Wojciech Rudnicki - od koleżanek i kolegów żony z biblioteki Jagiellońskiej 3. + Edmund Skup - od Łukasza z żoną i córką |
|||||
7:30 |
+ Anna Blajda - od mieszkańców Domu Seniora nr 7 |
|||||
18:30 |
1. Dziękczynna za dar życia Marysi z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla niej z okazji 1 ur. oraz dla jej rodziców 2. Dziękczynna za 80 lat życia Józefa Jasińskiego, otrzymane łaski z prośbą o opiekę M.B dla niego i rodziny |
|||||
WTOREK (30 IV 2024) św. Piusa V |
||||||
7:00 |
1. + Władysław Olczyk |
|||||
7:30 |
+ Anna Blajda - od mieszkańców Domu Seniora nr 7 |
|||||
18:30 |
+ Feliksa /5 r. śm/ i zmarli z rodziny |
|||||
ŚRODA (1 V 2024) św. Józefa rzemieślnika |
||||||
7:00 |
1. + Maria Biela (Greg 1) 2. + Helena Adamska - od Moniki i Roberta Rogów z Bożego Młyna |
|||||
7:30 |
+ Józef Dębski |
|||||
18:30 |
+ Stanisława Szczepina - od chrześnicy Barbary Waligóra z rodziną |
|||||
CZWARTEK (2 V 2024) św. Atanazego |
||||||
7:00 |
1. + Maria Biela (Greg 2) 2. + Zygmunt |
|||||
7:30 |
+ Edmund Skup - od koleżanek i kolegów z pracy syna Witolda |
|||||
18:30 |
+ Zygmunt Gmitrzak - w dniu imienin |
|||||
PIĄTEK (3 V 2024) N.M.P Królowej Polski - uroczystość |
||||||
7:00 |
1. + Maria Biela (Greg 3) 2. + Wypominani |
|||||
9:00 |
+ Anna Kołodziej, Alicja Witulska, Zofia Bębenek |
|||||
17:00 |
+ Anna Stankiewicz - od siostry |
|||||
18:30 |
Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa - od Honorowej Straży |
|||||
SOBOTA (4 V 2024) św. Floriana |
||||||
7:00 |
1. + Maria Biela (Greg 4) 2. + Ewa z okazji r. śmierci |
|||||
7:30 |
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny - od Róży I |
|||||
18:30 |
+ Roger Huta /2 r. śm/ |
|||||
VI Niedziela Wielkanocna (5 V 2024) św. Stanisława Kazimierczyka |
||||||
7:30 |
Dziękczynna za łaski z prośbą o opiekę M.B. dla modlących się w Róży VII i za + zm. z tej Róży |
|||||
9:00 |
+ Maria Biela (Greg 5) |
|||||
10:30 |
+ Anna, Stanisław, Józef Grzybek |
|||||
12:00 |
+ Stanisław, Ludwik, Seweryna, Jerzy i Wiktoria |
|||||
18:30 |
+ Aleksander i Julia |
|||||
20:00 |
+ Stefania, Wiesław Dudek |